Pasi Ermali kërkoi ndihmën e fansave, Luana i “nxjer bojën”: Çfarë nuk patë nga… (VIDEO) – AlpeGossip
Pasi Ermali kërkoi ndihmën e fansave, Luana i “nxjer bojën”: Çfarë nuk patë nga… (VIDEO)

Pasi Ermali kërkoi ndihmën e fansave, Luana i “nxjer bojën”: Çfarë nuk patë nga… (VIDEO)

Para pak minutash me siguri jemi habitur të gjithë, dy moderatorët konkurrentë Luana Vjollca dhe Ermal Mamaqi u shfaqën krah njëri-tjetrin. Si rrallë herë këto personazhe të dashur për publikun shihen bashkë dhe i pari që postoi videon në Insta ishte Mamaqi. Ndërsa Vjollca na tregon ate çka nuk pamë nga videoja e Ermalit. Në fillim shiheshin shumë seriozë ndërsa tek e dyta të dy shihen të qeshin me të madhe. Videot mund t’i shihni më poshtë.

Help… @luanavjollca në aksion…

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

Pjesa qe nuk pate tek video e @ermalmamaqiofficial 😂😂😂

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on