“SHKRUANI VETËM GJËRA TË NDYRA”/ Ish banorja e BB “shpërthen” keq ndaj rinisë shqiptare (FOTO) – AlpeGossip
“SHKRUANI VETËM GJËRA TË NDYRA”/ Ish banorja e BB “shpërthen” keq ndaj rinisë shqiptare (FOTO)

“SHKRUANI VETËM GJËRA TË NDYRA”/ Ish banorja e BB “shpërthen” keq ndaj rinisë shqiptare (FOTO)

 

Fjorentina Halili është një nga banoret e edicionit të nëntë të “Big Brother Albania”.

Ajo u përfol shumë për lidhjen që kishte me Olsin si dhe për tipin që i thoshte gjërat “pa dorashka”.

Sigurisht që pas daljes  nga shtëpia të gjithë banorët e reality show-it fitojnë famë dhe kështu ndodhi edhe me Fjorentinëën.

Ish banorja ka një numër të madh ndjekësish në instagram që e pëlqejnë por edhe e kritikojnë.

Së fundmi Fjorentina ka shpërndarë disa foto ku paraqiteshin disa pyetje nga rubrika “Më pyet” e instagramit që fansat ja kishin bërë.

Mesa duket ajo ishte mjaft e nxehur për shkak të pyetjeve negative dhe këtë e shprehu dhe me anë të një tjetër posti:

Epo të jesh e famshme ka të këqijat e veta!