NA LA PA FJALË/ Këngëtarja shqiptare prezanton të dashurin në darkën e Shën Valentinit (FOTO) – AlpeGossip
NA LA PA FJALË/ Këngëtarja shqiptare prezanton të dashurin në darkën e Shën Valentinit (FOTO)

NA LA PA FJALË/ Këngëtarja shqiptare prezanton të dashurin në darkën e Shën Valentinit (FOTO)

Është dashur të vinte dita e Shën Valentinit që më në fund Baby G të na prezantonte me partnerin e saj..

Këngëtarja nga Kuksi, Gordana Kingji apo siç njihet për publikun Baby G, ka publikuar një foto nga darka romantike me rastin e 14 Shkurtit.

“Shpresoj që të gjithë të keni pasur një ditë të mirë”, ka shkruar ajo bashkangjitur fotos.

Baby G, deri më tani është deklaruar ‘single’ por siç shihet personi në foto ia ka rrëmbyer zemrën këngëtares.

Gordana nuk ka zbuluar asgjë më shumë rreth djalit dhe as nuk e ka etiketuar emrin e tij në Instagram.

View this post on Instagram

✨ hope you all had a lovely day. ❤️

A post shared by BabyG (@babygee) on