Burra dhe gra përfshihen në sherr, gjithçka filmohet live – AlpeGossip
Burra dhe gra përfshihen në sherr, gjithçka filmohet live

Burra dhe gra përfshihen në sherr, gjithçka filmohet live

Një sherr midis 7 personave në Leicester Britani është publikuar nga Daily mail.
Videoja besohet se është filmuar nga një kamera amatore, ndërkohë besohet se sherri ka ndodhur pranë një lokali nate.

Incidenti ka ndodhur që më 4 shkurt por për shkak të garantimit të videos është bërë publik.

Në video mund të shihni se si teksa po grinden dy gra me njëra tjetrën një burrë vjen dhe i godet mizorisht ato.

Në sherr pastaj përfshihet edhe një burrë tjetër, ndërkohë që pranë ka edhe dëshmitarë të tjerë që mundohen ti ndajnë.