NA PREMTOI E JA KU E MBAJTI FJALËN/ Stresi jep lajmin e madh pas ndarjes (VIDEO) – AlpeGossip
NA PREMTOI E JA KU E MBAJTI FJALËN/ Stresi jep lajmin e madh pas ndarjes (VIDEO)

NA PREMTOI E JA KU E MBAJTI FJALËN/ Stresi jep lajmin e madh pas ndarjes (VIDEO)

Na premtoi që ditët e para pas lirimit nga burgu dhe ja ku e mbajti fjalën!

Stresi do të vijë me një super hit këtë verë, përkundrejt fjalëve që janë përhapur për ndarjen nga bashkëshortja Keisi.

Pas lirimit nga burgu i Fushë-Krujës, reperi me origjinë nga Tropoja paralajmëroi fansat për një tjetër këngë këtë radhë, një bashkëpunim.

Ai konfirmoi se klipi “Big Booty” në bashkëpunim me Don Phenom dhe Flor Bana do të publikohet shumë shpejt dhe ne as nuk e dimë se çfarë na pret.