LUMI B MOMENT NË NJË MOMENT ROMANTIK ME GRUAN/ Shfaqen më të lumtur se kurrë (FOTO) – AlpeGossip
LUMI B MOMENT NË NJË MOMENT ROMANTIK ME GRUAN/ Shfaqen më të lumtur se kurrë (FOTO)

LUMI B MOMENT NË NJË MOMENT ROMANTIK ME GRUAN/ Shfaqen më të lumtur se kurrë (FOTO)

Reperi Lumi B dhe gruaja e tij Miranda, konsiderohen si një ndër çiftet që duhen marrë shembull.
Raportet e tyre bashkëshortore po aq miqësore janë arsyeja se përse pothuajse të gjithë kanë dëshirë të jenë si ata.

Dyshja janë aktiv në rrjete sociale ku publikojnë shpesh foto pranë njëri-tjetrit dhe komentet e fansave janë të shumtë.

Mbrëmë çifti kanë dalë për tu argëtuar me disa prej fytyrave të njohura publike përfshirë edhe Ledri Vulën, tashmë nënkryetar i KB “Z Mobile Prishtina”, me Ermal Fejzullahun me gruan etj.

Në njërën prej fotove të publikuara, Lumi B dhe gruaja e tij duken shumë romantik dhe më të dashuruar se kurrë.