NGA ATAKU NË ZEMËR TEK DIVORCI PËR TË/ Kur VIP-at me famë botërore marrosen pas Era Istrefit (FOTO) – AlpeGossip
NGA ATAKU NË ZEMËR TEK DIVORCI PËR TË/ Kur VIP-at me famë botërore marrosen pas Era Istrefit (FOTO)

NGA ATAKU NË ZEMËR TEK DIVORCI PËR TË/ Kur VIP-at me famë botërore marrosen pas Era Istrefit (FOTO)

Era Istrefi është këngëtarja shqiptare e cila po korr sukses të madh në skenën botërore.

Pas suksesit të “Bon bon”, me anë të të cilit u krahasuar me Rihannën dhe Sian, Era ka lançuar dhe hite të tjera në anglisht e shqip duke u bërë pjesë edhe e shtëpive botërore të muzikës Soni Music dhe Ultra Music.

Suksesi i saj arriti majat në momentin që ajo u përzgjodh për të kënduar hitin “Live it Up”, në kampionatin botëror të futbollit.

Por mesa duket Era nuk ka marrosur vetëm fansat, por edhe këngëtarë apo Dj të njohur botërisht.

Deklaratat e komentet në Instagram karshi saj kanë qenë të shumta sa fansat kanë aluduar se ata kanë rënë në dashuri.

Ja komentet në fotot e Era Istrefit:

DJ me famë botërore Diplo publikon foto me Erën e shkruan krhahas saj se vajzat kosovare po sundojnë botën:

View this post on Instagram

Kosovan girls taking over the world

A post shared by diplo (@diplo) on

Në një foto tjetër të këngëtares teksa ajo shkruan mbi të:

“Ndahu nga e dashura se u mërzita”, vjen sërish komenti epik i Diplos.

View this post on Instagram

Breakup with ur girlfriend Im bored

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on

Fillimisht ai i shkruan Erës të mos përdorë pipa plastikë.

“Duhet të ndalosh së përdoruri pipëza plastike”, i shkruan ai ndërsa Era ia kthen: “Çfarë të keqe kanë pipëzat plastike? Nuk dua të prish buzëkuqin”.

era komente

Por më pas e ka ngacmuar publikisht duke i thënë. “Do të divorcohem për ty”.

Sam Smith

Këngëtari i hitit “”La la la”, edhe pse kishin kaluar kohë nga hiti i erës “Bon Bon”, ai e publikoi në Instastory duke treguar se çfarë muzike po dëgjonte në atë moment. ajo ja ktheu me të njëjtën mënyrë, pra në Instastory duke e falenderuar.

Julian Perretta

“Fotoja e dytë më shkaktoi atak kardiak”, u shpreh kantautori britanik Julian Perretta krahas fotove të Era Istrefit . Ndërkohë ajo nga ana tjetër ia ka kthyer duke qeshur me lot.

/AlpeNews.al