“CILI DO TË JETË OPERACIONI PLASTIK I RADHËS?”/ Komentet pikante të ditës. ja se si fansta “thumbojnë” VIP-at – AlpeGossip
“CILI DO TË JETË OPERACIONI PLASTIK I RADHËS?”/ Komentet pikante të ditës. ja se si fansta “thumbojnë” VIP-at

“CILI DO TË JETË OPERACIONI PLASTIK I RADHËS?”/ Komentet pikante të ditës. ja se si fansta “thumbojnë” VIP-at

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Alketa Vejsiu i çuditi të gjithë me veshjen e saj në mbrëmjen  e djashme. Komentet ishin të shumta dhe jo të gjithë ndjekësit ishin të kënaqur me look-un e saj. Disa i kanë thënë se kjo veshje nuk i shkon aspak, aq më tepër në një emsion të tillë.

Kiara Tito pozon vazhdimisht foto të arrira e ku ajo duket  ekuruar deri në detaj. Por fansat e shohin nga disa këndvështrime një postim të saj. “Sado të perpiqesh te imitosh Kylie Jenner  se brezi juaj i mencur ka idhull….” i shkruan ndjekësja. Por prisni pak ajo i tha se po përpiqet të imitojë miliarderen e njohur, duke dalë kështu nga vetvetja.

Ronela Hajati ka publikuar një foto nga arkivat e verës dhe siç duket i mungojnë pushimet e atëhershme. “Cili do jete operacioni juaj plastik ne te ardhmen?” i komenton ndjekësi, duke e akuzuar kështu p♪7r ndërhyrje këngëtaren.

ALPEgossip.al