KA HARXHUAR QIMET E KOKËS PËR TË/ Gjiko e jep jahtin super luksoz falas (FOTO) – AlpeGossip
KA HARXHUAR QIMET E KOKËS PËR TË/ Gjiko e jep jahtin super luksoz falas (FOTO)

KA HARXHUAR QIMET E KOKËS PËR TË/ Gjiko e jep jahtin super luksoz falas (FOTO)

Pak muaj më parë, reperi i njohur Gjiko njoftoi se ka harxhuar një shumë të majme në blerjen e një jahti super luksoz të cilin e ka treguar shpeshherë me postimet e tij në Instastory.

Ditën e sotme Gjiko ka postuar një foto nga jahti ku shfaqet me robdeshambër dhe thumbon kolegët me deklaratën.

Reperi shkruan se ata që e duan jahtin për videoklip mund ta marrin nga ai sepse me qera kushton shtrenjtë.

“Qe ju vyn yachti per videoklip ju jepi mos e merni me qirra se shtrejt ish”, shkruan Gjiko.

Kujtojmë që Gjiko së fundmi ka bërë ndryshim në pamjen e tij dhe ka humbur disa kile duke përdorur dietën Keto.