SOT ËSHTË NË SUPER FORMË/ Anxhela Peristeri zbulon si humbi 16 kile (FOTO) – AlpeGossip
SOT ËSHTË NË SUPER FORMË/ Anxhela Peristeri zbulon si humbi 16 kile (FOTO)

SOT ËSHTË NË SUPER FORMË/ Anxhela Peristeri zbulon si humbi 16 kile (FOTO)

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Anxhela Peristeri ishte e ftuar mbrëmjen e sotme në “Zonë e lirë” ku sapo hyri në studio ra në sy transformimi i saj.

Anxhela madje këndoi këngën e saj më të fundit “Maraz” dhe kërceu me balerinin e saj.

Këngëtarja tregoi se është dobësuar duke mbajtur një regjim ushqimor dhe stërvitje.

“Duket sikur është shumë e vështirë të humbasësh kile, por s’është. Kam 7 muaj që e kam këtë regjim ushqimor duke vazhduar stërvitjen dhe duke eleminuar brumrat në mënyrë drastike, 16 kile kam humbur”, u shpreh Anxhela.