Pritjes i erdhi fundi: Modelja e njohur ndryshe si “SOFIA E ÇANIT” bëhet nënë për herë të parë (FOTO) – AlpeGossip
Pritjes i erdhi fundi: Modelja e njohur ndryshe si “SOFIA E ÇANIT” bëhet nënë për herë të parë (FOTO)

Pritjes i erdhi fundi: Modelja e njohur ndryshe si “SOFIA E ÇANIT” bëhet nënë për herë të parë (FOTO)

Më në fund pritjes së ëmbël të models shqiptare Andonia Dobi i ka ardhur fundi. Vetëm para disa orësh ajo është bërë nënë për herë të parë dhe ka sjellë në jetë vajzën e saj.

Vetë Dobi ka postuar foto të vogëlushes së porsalindur ku shkruan: “E ëmbla ime më në fund është me ne”.

Modelja që më herët kishte treguar gjininë e fëmijës, por akoma nuk ka bërë të njohur emrin që do t’i vërë së bijës duke e lënë surprizë edhe për pak kohë për fansat e saj.