KORONAVIRUSI/ Nga lidhja me sheikun tek humbja e virgjërisë, Uindi i thotë të gjitha (FOTO) – AlpeGossip
KORONAVIRUSI/ Nga lidhja me sheikun tek humbja e virgjërisë, Uindi i thotë të gjitha (FOTO)

KORONAVIRUSI/ Nga lidhja me sheikun tek humbja e virgjërisë, Uindi i thotë të gjitha (FOTO)

Uindi Haxhia ka vendosur t’u përgjigjet pyetjeve të fansave gjatë vetëkarantinimit në shtëpinë e saj, duke shuar kështu kuriozitetin për shumë pyetje. Shumica prej tyre kishin të bënin me jetën personale të bukuroshes flokëkuqe e cila ka zbuluar shumë të pathëna.

Një fans i shkruan Uindit se ka dëgjuar që ajo është lidhur me një sheik. Uindi duket se e konfirmon këtë duke e shoqëruar postimin me këngëtaren Dolly Parton që ‘shkel syrin’.

Ndërsa për virgjërinë, Uindi tregon se nuk janë të vërteta ato që janë thënë për të.

Modelja me 86 mijë ndjekës në Instagram, pranon se ka puthur një vajzë në publik, që përdor fotoshop për fotot dhe se fillimin e tekstit të këngës “Dua” e ka shkruar ajo.