MOZZIKUT I NDODH E PAPRITURA/ Shihni se çfarëi punojnë fansat në mes të rrugës (FOTO) - AlpeGossip
MOZZIKUT I NDODH E PAPRITURA/ Shihni se çfarëi punojnë fansat në mes të rrugës  (FOTO)

MOZZIKUT I NDODH E PAPRITURA/ Shihni se çfarëi punojnë fansat në mes të rrugës (FOTO)

Mozzik është një ndër reperat me të njohur në vendin tonë. Prej kohësh ai se bashku me partneren Loredana kanë sjell një sërë hitesh që janë bërë të njohura jo vetëm në Shqipëri por edhe jashtë.

Mozzik është mjaft i preferuar për publikun dhe këtë gjë e tregojnë më së miri edhe pamjet e fundit që reperi ka publikuar. Në një foto të postuar në Instastory shihet se është ndaluar nga një numër i madh njerëzish në rrugë.

Makina e tij është e rrethuar nga fansat të cilët i kërkojnë Mozzik që ta takojnë. Kujtojmë që pak ditë më parë reperi i njohur publikoi bashkëpunimin e tij me Unikatil, një bashkëpunim që siç tha dhe ai e ka pasur ëndërr gjithë jetën.