Elvana nxjer FOTON pa reçipeta, fansat e kryqëzojnë: Derisa pashë këtë isha... (FOTO) - AlpeGossip
Elvana nxjer FOTON pa reçipeta, fansat e kryqëzojnë: Derisa pashë këtë isha… (FOTO)

Elvana nxjer FOTON pa reçipeta, fansat e kryqëzojnë: Derisa pashë këtë isha… (FOTO)

Ditën e djeshme surprizoi fansat, kur zbuloi se shumë shpejt do të sjellë një projekt të ri muzikor.

Por duket se tashmë Elvana Gjata ka vendosur të mos ndalet më.

Këtë të martë këngëtarja ka publikuar një foto mjaft të “nxehtë” në Instagram.

Në foto Elvana shfaqet e veshur me një kanatiere të zezë mjaft të hapur, e cila i ka ekspozuar dekoltenë.

Por fansat duket se nuk e kanë pëlqyer “zhveshjen” e saj dhe foton në një stil me të cilin nuk ishim mësuar më parë me këngëtaren: