KRISHTLINDJET E NXEHTA TË ORIOLËS/ Modelja bukuroshe poston foton seksi me bikinit që ”na e hoqën trurin”! – AlpeGossip
KRISHTLINDJET E NXEHTA TË ORIOLËS/ Modelja bukuroshe poston foton seksi me bikinit që ”na e hoqën trurin”!

KRISHTLINDJET E NXEHTA TË ORIOLËS/ Modelja bukuroshe poston foton seksi me bikinit që ”na e hoqën trurin”!

Ditën e djeshme, atmosfera e ngrohtë e shtëpive të dekoruara për festat e fundivitit, u dha shqiptarëve dhe jo vetëm magjinë që i duhej për të festuar Krishtlindjet.

Mesa duket, ndryshenga pjeesa më e madhe e njerëzve, modelja e njohur Oriola Marashi ka vendosur ti kalojë ndryshe Krishtlindjet. Bukuroshja ndodhet në Meksikë duke shijuar plazhet dhe netët e bukura të mbushura me relaks.

Ditën e djeshme Oriola ka postuar një foto teksa duket tepër seksi me bikini në mes së rërës. Ajo e ka shoqëruar foton e nxhetë me shkrimin: Gëzuar Krishtlindjet.

Teksa bukuroshja mund të jetë duke shijuar një koktej të shijshëm buzë detit në Meksikë, ne në Shqipëri, me një gotë çaji të nxhetë në dorë i themi faleminderit dhe e urojmë mbrapsht! /AlpeGossip.al