LUM VENERA PËR LINDIN/ Shihni si e llaston këngëtari të dashurën (FOTO) – AlpeGossip
LUM VENERA PËR LINDIN/ Shihni si e llaston këngëtari të dashurën (FOTO)

LUM VENERA PËR LINDIN/ Shihni si e llaston këngëtari të dashurën (FOTO)

Venera Lumani dhe Lind Islami janë një ndër çiftet më të pëlqyera të showbizit. Janë nga ato çiftet që u lexohet dashuria që në shikime e jo vetëm kaq por shpesh ndajnë edhe momente të ëmbla me njëri-tjetrin teksa këndojnë me kitarë mbrëmjeve në shtëpi apo në udhëtimet që bëjnë bashkë.

E diela mbrëma e ka gjetur Lindin dhe Venerën në strehëzën e tyre të dashurisë e këngëtarja na ka treguar edhe llastimet që i bën partneri. Lindi shihet teksa luan me flokët e saj, e në fund të videos shihet duke videos i kap edhe flokët si një mënyrë përkëdheljeje ndaj partneres së tij.

Lindi dhe Venera u njohën gjatë audicioneve të talent show-t “The Voice” dhe janë bashkë që prej shkurtit të vitit 2013. Përveçse çift në jetë, ata janë çift edhe në skenë sepse kanë realizuar disa bashkëpunime muzikore si dhe janë mjaft aktiv në jetën e natës me koncerte live.