PUBLIKOHEN FOTOT/ Ja kush është vajza që i ka rrëmbyer zemrën Bojken Lakos – AlpeGossip
PUBLIKOHEN FOTOT/ Ja kush është vajza që i ka rrëmbyer zemrën Bojken Lakos

PUBLIKOHEN FOTOT/ Ja kush është vajza që i ka rrëmbyer zemrën Bojken Lakos

Kanautori Bojken Lako ka nisur një lidhje të re dhe ka lënë pas historinë me Semi Jaupajn.

Ndonëse ai nuk e ka zbuluar se kush është vajza që ia ka marrë zemrën nuk ka vonuar shumë dhe janë publikuar fotot e para të çiftit. “Kryefjala.com” ka kapur dyshe gjatë një mbrëmjeje në një nga daljet e tyre. Ata shihet duke konsumuar diçka teksa ndodhen edhe në praninë e miqve të tyre.

E dashura e artistit është e panjohur për publikun teksa sipas ‘Kryefjala’  çifti ishte shumë i kujdesshëm për të mos e shfaqur dashurinë në publik, por herë pas here dukeshin edhe shumë të dashuruar.