DUHET TI SHIHNI! Tre trendet më të reja të çantave për vitin 2020 – AlpeGossip
DUHET TI SHIHNI! Tre trendet më të reja të çantave për vitin 2020

DUHET TI SHIHNI! Tre trendet më të reja të çantave për vitin 2020

Cilat janë çantat që këtë dekadë do të jenë në qendër të vëmëndjes?

Nga dekada e vitit që shkoi çantat që përdoreshin duke nisur që nga viti 2010 ishin tepër interesante dhe kishin forma të ndryshme, madje dhe forma kafshësh. Fatmirësisht çantat e vitit 2020 po vijnë në një kolekison më “të lehtë” se ato të para disa viteve. Ekipet e modës Bloomingdales dhe Net-A-Porter na njoftuan për atë që po planifikojnë dhe mesa duket do kemi një zgjerim koleksioni. Si më poshtë:

Model i butë i ngjashë me jastëk

 

 

Modeli i çantës së fryrë si qese

 Çanta moderne endacake