SHTËPIA E MODËS KTHEHET PAS NË VITET 2000/ Ja disa nga veshjet më të pëlqyera – AlpeGossip
SHTËPIA E MODËS KTHEHET PAS NË VITET 2000/ Ja disa nga veshjet më të pëlqyera

SHTËPIA E MODËS KTHEHET PAS NË VITET 2000/ Ja disa nga veshjet më të pëlqyera

Koleksioni Vjeshtë/Dimër 2023-2024 shënoi një ndryshim ritmi. K

oleksioni i femrave, tërhiqet shumë nga arkivat: modelet veshin xhaketa të gjata me lesh artificial me ngjyra që hapen mbi fustane të brendshme, funde transparente me bel të ulët, të brendshme të dukshme dhe funde me laps lëkure të zeza. Këtu janë disa nga modelet që kanë tërhequr vëmendjen e të tjerëve.