“MBAN AKOMA MBIEMRIN TIM”/ Keisi i kundërpërgjigjet Stresit me një pozë (FOTO) – AlpeGossip
“MBAN AKOMA MBIEMRIN TIM”/ Keisi i kundërpërgjigjet Stresit me një pozë (FOTO)

“MBAN AKOMA MBIEMRIN TIM”/ Keisi i kundërpërgjigjet Stresit me një pozë (FOTO)

I ftuar në emisionin ‘NIN’ në Klan Kosov, reperi i njohur Stresi foli për ndarjen e bujshme nga Keisi. Ai tha se aktualisht nuk janë bashkë, mirëpo ajo ende e mban mbiemrin e tij.

“Aktualisht nuk jam më të. Ajo është shumë e shtrenjtë për mua, përderisa ka mbiemrin tim akoma. Për një rikthim nuk mund të flas. Unë po ec para’, u shpreh reperi.

Së fundmi, Keisi ka provuar të kundërtën. Ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto të ID së punës, ku shihet se mban mbiemrin e familjes, Bezhani dhe jo Lushaj.