DO TË BËHET BABA PËR HERË TË PARË/ Zbulohet surpriza e madhe e Ledri Vulës për të bijën (FOTO) – AlpeGossip
DO TË BËHET BABA PËR HERË TË PARË/ Zbulohet surpriza e madhe e Ledri Vulës për të bijën (FOTO)

DO TË BËHET BABA PËR HERË TË PARË/ Zbulohet surpriza e madhe e Ledri Vulës për të bijën (FOTO)

Reperi shumë i dashur për publikun, Ledri Vula do të bëhet së shpejti baba për herë të parë. Partnerja e tij Sara Hoxha është në pritje të një vajze dhe këto janë ditët e fundit të shtatzënisë.

Ditën e djeshme, Ledri publikoi një foto të ekos së foshnjës në rrjete sociale, me anë të së cilës ka zbuluar surprizën e madhe që po përgatit për të bijën. Ai ka realizuar një këngë për të, e cila mban titullin “Si baba”.

Kënga do të publikohet me datë 10 tetor dhe fansat janë të mendimit se do të jetë kënga më e mirë e Ledrit. Këtë mendim ndan dhe Sara, e cila ka mbështetur fansat në rrjete sociale.