KOMENTUESJA E KRITIKON PËR STILIN/ Kuptimin e përgjigjes së Taynas e gjetëm në “Google” (FOTO) – AlpeGossip
KOMENTUESJA E KRITIKON PËR STILIN/ Kuptimin e përgjigjes së Taynas e gjetëm në “Google” (FOTO)

KOMENTUESJA E KRITIKON PËR STILIN/ Kuptimin e përgjigjes së Taynas e gjetëm në “Google” (FOTO)

Vetëm brenda një viti Tayna arriti të kthehej në një prej repereve më të njohura shqiptare.

Nga ana tjetër ajo ka krijuar një stil të sajin, duke treguar se modën e bën vetë reperja.

Ndërsa shumë nga ndjekësit e saj shprehen se i pëlqejnë kombinimet e veshjeve të bën Tayna, nga ana tjetër ka edhe nga ata që e cilësojnë reperen pa shije.

Në këtë foto Tayna shfaqet sportive, me streçe, xhup dhe atletet me gomë të trashë, ndërsa bien në sy aksesorët, dorashkat, kapela dhe çanta. Një ndjekëse i komentoi në postimin e fundit në Instagram reperes, duke e pyetur: “Pse s’ke stil?”.

Dhe Tayna vendosi që t’i kthejë një përgjigje:

“Hajde, shko qep ndonjë dallam, vajza e mirë”.

Nëse kërkoni në “Google” do të kuptoni se, reperja e ka fjalën për veshjet popullore, pikërisht jelekët, të punuar me ar.

View this post on Instagram

Been plottin‘ on the low

A post shared by Tayna (@tayna) on