ÇIZME DHE SYZE/ Ja detajet që i bën bashkë blogeret e njohura: Nga Armina… – AlpeGossip
ÇIZME DHE SYZE/ Ja detajet që i bën bashkë blogeret e njohura: Nga Armina…

ÇIZME DHE SYZE/ Ja detajet që i bën bashkë blogeret e njohura: Nga Armina…

Ne kemi përzgjedhur disa nga veshjet më “cool” të blogereve të njohura shqiptare. Teksa po vëzhgonim veshjet e tyre më të mira nuk na shpëtuan këto detaje.

Syzet “Mikro”  vazhdojnë të jenë trend dhe të gjitha vazjat e zgjodhën fundjavën që lam pas për veshjet e tyre.

Çizmet me majë dhe takë vazhdojnë akoma të jenë të preferuarat e vajzave.

Kombinimi i stilit sportiv me atë klasik ësht një nga veshjet më të rehatshme dhe “fashion”.

Ndërkohë nuk mund ta shpëtoi detaj më interesant : Të pozosh ulur duke nxjerrë në pah format trupore dhe  gjithashtu do të dukesh si një blogere  profesioniste.

Mesa duket java që lam pas na mësoi shumë etaje nga xgjedhjet e bloegereve.

Lori Hoxha

Jonida Maliqi

Armina Mevlani

Anxhelina Kotorri

AlpeNews.al