SHFAQET “TOPLEES”/ Oriola Marashi bëri postimin provokues si Kim Kardashian, por u pendua menjëherë (FOTO) – AlpeGossip
SHFAQET “TOPLEES”/ Oriola Marashi bëri postimin provokues si Kim Kardashian, por u pendua menjëherë (FOTO)

SHFAQET “TOPLEES”/ Oriola Marashi bëri postimin provokues si Kim Kardashian, por u pendua menjëherë (FOTO)

Pozat e saj “topless” janë ndër më të komentuara në rrjetet sociale, por Oriola Marashi ka zgjedhur pikërisht këtë mënyrë për të tërhequr vëmendjen.

Ditën e sotme, modelja shqiptare bëri një postim në Insta Story dhe mund ta ngatërrojmë me atë të Kim Kardashian të publikuar në tetor.

Ndërsa qëndron para një sfondi blu, Oriola shfaqet “topless” sipër një pasqyre, ndërsa flokët e gjatë i mban të hedhur në njërën anë.

Por këtë postim nuk do ta gjeni më në profilin e saj të rrjetet social, pasi modelja e fshiu vetëm pak kohë pas postimit. Arsyen, ende nuk e dimë!