“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Sërish konkurencë vajzash, ja kush ka thyer rekordin dhe kryesuar listën (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Sërish konkurencë vajzash, ja kush ka thyer rekordin dhe kryesuar listën (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Sërish konkurencë vajzash, ja kush ka thyer rekordin dhe kryesuar listën (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Enca e cila ka postuar një foto me look tër ri e cila ka lyer flokët e kuqe të theksuara dhe e veshur po ashtu me të kuqe. Ajo ka marrë 29,958 like e ndjekur nga 2.3M followersa.

Elita Rudi 26,486 likee.

Nora Istrefi me 20,625 like.

Lori Hoxha me 20,417 like.

Amarda Toska me 15,769 like.