MIQËSI E BUKUR/ Ledri Vula vizitë reperit shqiptar me famë botërore (FOTO) – AlpeGossip
MIQËSI E BUKUR/ Ledri Vula vizitë reperit shqiptar me famë botërore (FOTO)

MIQËSI E BUKUR/ Ledri Vula vizitë reperit shqiptar me famë botërore (FOTO)

Reperi shqiptar me famë botërore, Labinot Gashi gjatë ditës së sotme ka arritur në Kosovë, ku do të performojë në “Sunny Hill Festival”. Ai u rikthye në vendlindjen e tij pas 18 viteve.

Në video të publikuar në instastory të reperit shihet se në hotelin ku po qëndron i ka ardhur në vizitë Ledri Vula. Dyshja e reperëve duket se kanë krijuar një miqësi të mirë që nga koha kur u takun në Zvicërr muajin e kaluar.

Në video shihet po ashtu Gashi duke thënë “Pas 18 viteve jam këtu, është një botë e re”. Gashi do të performojë nesër në festival bashkë me Action Bronson dhe artista tjerë nga estrada shqiptare, kurse sot do të jetë Dua Lipa.