“AKTORJA MË E MBIVLERËSUAR SIPAS JUSH?” Monika Lubonja e thotë hapur fare, ja emrin e kujt përmend ajo – AlpeGossip
“AKTORJA MË E MBIVLERËSUAR SIPAS JUSH?” Monika Lubonja e thotë hapur fare, ja emrin e kujt përmend ajo

“AKTORJA MË E MBIVLERËSUAR SIPAS JUSH?” Monika Lubonja e thotë hapur fare, ja emrin e kujt përmend ajo

Mbrëmjen e sotme në “Shiko Kush LUAN” me autore dhe moderatore Luana Vjollcën ishte e ftuar edhe aktorja e njohur Monika Lubonja.

Gjithmonë spontane dhe e qeshur, Monika diti t’i përgjigjej shumë pyetjeve pikante. Ndër to ishte pyetja që iu drejtua nga Evi Reçi e cila ishte një nga të ftuarat sonte dhe sfida e saj ishte t’u bënte pyetje të vështira skuadrës kundërshtare.

“Më jep një emër të mbivlerësuar nga aktrimi, të brezit tend ose të rinj?”, ishte pyetje e Evit dhe Lubonja u përgjigje duke dhënë emrin e aktores Olta Daku.