“NDËRROJINI MBATHJET SE DO KENI FAT”/ Kërkesa e veçantë e Monika Lubonjës që habiti banorët – AlpeGossip
“NDËRROJINI MBATHJET SE DO KENI FAT”/ Kërkesa e veçantë e Monika Lubonjës që habiti banorët

“NDËRROJINI MBATHJET SE DO KENI FAT”/ Kërkesa e veçantë e Monika Lubonjës që habiti banorët

Aktorja e njohur, Monika Lubonja, ishte e vetmja banore që kishte menduara një ide të veçantë dhurate për banorët e shtëpisë.

Fillimisht për të gjithë, më pas tha se do e donte vetëm për vajzat. Me besimin se sjellin fat për Krishtlindje, Monika kishte kërkuar nga vëllai i madh të sillte mbathje të kuqe për banorët.

Dhe kërksa e saj u realizua. Gjatë spektaklit të premten, Monika Lubonja ua shpërndau vetë banorëve dhe u kërkoi ti ndërronin pasi sjellin fat.

Duke mos e ditur që kutitë kishin emra, Monika i dha mbathjet e Einxhelit, Dj Dagz dhe këtij të fundit mbathjet e Einxhel.

“E shikoni se ua kam bërë me zemër”, tha Monika. Ndërkohë pas debatit që ka pasur me Beniadën këtë javë, Monika teksa i dhuroi mbathjet e përqafoi modelen dhe i tha se kjo Krishtlindje do sjellë një etapë të re në marëdhënien mes tyre.

VIDEO