LORI HOXHA POZON ME BIKINI/ Komentin e të dashurës së Ledrit “nuk e prisnim” (FOTO) – AlpeGossip
LORI HOXHA POZON ME BIKINI/ Komentin e të dashurës së Ledrit “nuk e prisnim” (FOTO)

LORI HOXHA POZON ME BIKINI/ Komentin e të dashurës së Ledrit “nuk e prisnim” (FOTO)

Lori Hoxha  është një ndër femrat më seksi të showbizit shqiptar. Emri i saj komentohet gjithmonë media për luksin që ajo gjithmonë reklamon në rrjetet sociale. Lori Hoxha dallohet për mardhënien miqësore që ka me gjithë vipat e tjerë.

Ditën e sotme ajo ka publikuar një foto që ka bërë që ndjekësit “të tërbohen” pas komentit të motrave personazhi tjetër që i mahnitur nga “poza e nxehtë” e Lorit është pikërisht Sara Hoxha e cila vijnon prej disa muajsh të jetë e dashura e reperit Ledri Vula .

AlpeNews.al zbuloi për herë të parë se kush ishte bukuroshja që bëri për vete Ledrin. Kliko këtu

Dalja e parë publike e çiftit ishte në ditëlindjen e Ermal Fejzullahu ku të dy dukeshin shumë të dashuruar me njeri tjetrin. Mesa duke Sara dhe Lori qenkan mikesha dhe ky lajm na suprizoi.