“JAM KRENAR…”/ Ermal Fejzullahu i dedikon babait të tij fjalët që çdo prind do të donte t’i dëgjonte (FOTO) – AlpeGossip
“JAM KRENAR…”/ Ermal Fejzullahu i dedikon babait të tij fjalët që çdo prind do të donte t’i dëgjonte (FOTO)

“JAM KRENAR…”/ Ermal Fejzullahu i dedikon babait të tij fjalët që çdo prind do të donte t’i dëgjonte (FOTO)

Ermal dhe Sabri Fejzullahu kanë një lidhje shumë të ngushtë me njëri-tjetrit dhe këtë e kanë treguar prej kohësh. I kemi parë të pandarë dhe jo vetëm sepse i bashkon lidhja e gjakut, por dhe pasioni për muzikën. Sabriu ka qenë gjithmonë një shtysë dhe një udhërrëfyes në karrierën e Ermalit dhe sigurisht, Ermali është shumë falënderues për këtë gjë. Ai gjithashtu është shumë krenar për babain e tij dhe nuk ngurron ta shprehë asnjëherë. Së fundmi, Ermali publikoi në ‘Instagram’ një foto me Sabri Fejzullahun dhe i shkruajti fjalët që çdo kush do të donte t’i dëgjonte. “Sa krenar jam me ty, kur e di që të gjithë jemi krenarë me ty”. Fotoja ka marrë shumë komente pozitive, si nga ndjekësit e tij dhe nga personazhe publike