“KUR JE DASHNORJA DUHET TI BËSH TË GJITHA”/ Ronela Hajati rrëfen vështirësitë (VIDEO) – AlpeGossip
“KUR JE DASHNORJA DUHET TI BËSH TË GJITHA”/ Ronela Hajati rrëfen vështirësitë (VIDEO)

“KUR JE DASHNORJA DUHET TI BËSH TË GJITHA”/ Ronela Hajati rrëfen vështirësitë (VIDEO)

Performanca e Ronela Hajatit tek “Kënga Magjike” rrëmbeu zemrat e të gjithëve. E pas kësaj sigurisht që “Thumb” kishte diçka për të folur me vetë këngëtarin. Pas perfomancës, Aulona dhe Fatma rrëmbyen Ronelën në këndin e tyre, ku dhe kanë biseduar për disa detaje nga kënga por dhe jeta e saj.

Fatma ka pyetur Ronelën sesi ja ka dalë në skenë duke kënduar dhe duke kërcyer aq shumë.

Duke qeshur Ronela nuk ka ngurruar të përgjigjet dhe ka thënë: “Kur je në rolin e dashnores duhet ti bësh të gjitha adetet”.

Përgjigja e Ronelës ka ardhur duke u bazuar në këngën “Vuj”, teksti i së cilës përshtatet pikërisht me këtë gjë.