LORI HOXHA NA TREGOI DISA TRUKE PËR GRIMIN/ Nuk do ta besoni sa kushtojnë produktet e saj të make up-it (FOTO) – AlpeGossip
LORI HOXHA NA TREGOI DISA TRUKE PËR GRIMIN/ Nuk do ta besoni sa kushtojnë produktet e saj të make up-it (FOTO)

LORI HOXHA NA TREGOI DISA TRUKE PËR GRIMIN/ Nuk do ta besoni sa kushtojnë produktet e saj të make up-it (FOTO)

Prej kohësh Lori Hoxha kishte premtuar se do të postonte vlogje nga përditshmëria e saj në YouTube për të folur mbi tema të ndryshme.

Në vlogun e parë ajo solli disa nga prapaskenat e dasmës së motrës së saj, Sara hoxha, më pas rrëfeu 18 fakte për veten dhe së fundmi Lori na ka zbuluar rutinën e saj të grimit në përditshmëri.

Grimi ishte e thjeshtë dhe natyral edhe patjetër që na pëlqeu të gjithëve.

Përkrah videos Lori kishte postuar dhe produktet që ajo ka përdorur si një mënyrë më e thjeshtë për t’u gjetur nga të gjitha vajzat që mund të dëshirojnë të kenë të njëjtat produkte.

E teksa u entuziasmuam nga kjo gjë, sapo pamë çmimin në total të këtyre produkteve u stepëm paksa.

Furçat e make upit bashke me çdo produkt tjetër arrinin në një shifër rreth 538 Paund dhe 242$ (1 milion lekë të vjetra).

Nars Radiant Creamy Concealer in Custard 21paund
Anastasia Broë Ëiz in Taupe 27paund
Laura Mercier Translucent Powder 22paund
Too Faced Natural Matte palette 34paund
Morphe x Jaclyn Hill palette 37paund
Dior Diorshoë Mascara in broën 29.50 $
Sisley Double Tenseur 99paund
Armani Luminous Silk in shade 7 42paund
Dior Backstage foundation in N2.5 29 paund
Beauty Blender original 15$
Tom Ford Shade and Illuminate in Intensity One 80 paund
Armani Maestro Liquid Bronzer in shade 100 42 paund
KKË Beauty concealers in shade 6 and 7 80$
Tom Ford Bronzing Poëder in 01 Gold Lust 60paund
MAC blush in Melba 19.50 paund
Becca x Chrissy Teigen palette 46 $
Tom Ford Sheer Highlighting Duo 50paund
Anastasia x Amrezy highlighter 29Ppaund
Ardell lashes in Demi ËISPIES 5.90 $
Charlotte Tilbury Lip Cheat in Iconic Nude 13paund
MAC lip liner in Stripdoën 14paund
Tom Ford lipstick in Blush Nude34paund
Dior Addict Lip Maximiser in 001 26paund
Morphe 113 brush 25$
Sigma E25 16 $
Sigma F35 25$