DALIN SHESHIT/ Skena EROTIKE puthje e përqafime, Erik Fullani prezanton të dashurën (FOTO) – AlpeGossip
DALIN SHESHIT/ Skena EROTIKE puthje e përqafime, Erik Fullani prezanton të dashurën (FOTO)

DALIN SHESHIT/ Skena EROTIKE puthje e përqafime, Erik Fullani prezanton të dashurën (FOTO)

Erik Fullani nuk fshihet më…
Ai ka shprehur hapur gjithë dashurinë për partneren e tij në ditën e lidhjes së saj. Eriku ka ndarë me të gjithë një video ku i uron ditëlindjen dhe nuk i kursen puthjet dhe përqafimet.

Djali i ish guverbatorit Ardian Fullanit, është një nga të rinjtë më të komentuar për jetën e tij të shtrenjtë, pakinat luksoze dhe udhëtimet e një pas njëshme.

Gjithashtu ai ishte pjesë e labelit OTR, por kohët e fundit është distancuar.