SA SHUMË NGJAJNË/ Xhensila Myrtezaj prezanton për herë të parë babain e saj (FOTO) – AlpeGossip
SA SHUMË NGJAJNË/ Xhensila Myrtezaj prezanton për herë të parë babain e saj (FOTO)

SA SHUMË NGJAJNË/ Xhensila Myrtezaj prezanton për herë të parë babain e saj (FOTO)

Duke qenë një këngëtare e suksesshme dhe shumë e dashur për publikun, kurioziteti mbi jetën private të Xhensila Myrtezajt ka qenë gjithnjë i pranishëm edhe pse moderatorja deri më sot thuajse ka zbuluar gjithçka, që nga pjesëtarët e familjes e deri tek lidhja e martesa me Besin.

Kur është fjala për pjesëtarët e familjes, jemi njohur vetëm me mamin dhe motrën e Xhensilës, pasi foto me babain këngëtarja nuk ka publikuar ndonjëherë.

Ditën e sotme Xhensila ka vendosur ta prezantojë edhe të atin duke postuar një foto të vjetër në të cilën shfaqen: e ëma shtatzënë, babai, gjyshja dhe gjyshi.

“Nuk më priste vetëm mami, babi, nëna dhe gjyshi, por edhe Besi”, shkruan Xhensila.