PO SHIJON SUKSESIN ME KËNGËN E FUNDIT/ Era Istrefi nis pushimet verore në vendin që të gjithë po ëndërroni të shkoni (FOTO) - AlpeGossip
PO SHIJON SUKSESIN ME KËNGËN E FUNDIT/ Era Istrefi nis pushimet verore në vendin që të gjithë po ëndërroni të shkoni (FOTO)

PO SHIJON SUKSESIN ME KËNGËN E FUNDIT/ Era Istrefi nis pushimet verore në vendin që të gjithë po ëndërroni të shkoni (FOTO)

Këngëtarja e hitit të famshëm “Bon Bon”, Era Istrefi, po shijon suksesin e këngës së saj të fundit në bashkëpunim me Nora Istrefin, të titulluar “Nuk e di”, e cila është kënga më e pëlqyer dhe e dëgjuar e momentit.

Ndërkohë, Era ka nisur edhe pushimet e para verore në vendin që me siguri të gjithë dëshironi të shkoni.

Në postimet e saj në Instastory, ajo ka treguar se është në Spanjë, ku po shijon diellin dhe pishinën në resortin luksoz, por këngëtarja ka preferuar të mos e zbulojë për publikun se cili person po e shoqëron gjatë pushimeve.