ARBANA NDODHET ME PUSHIME/ Xhemi befason me komentin: Më mungon me gjithë… – AlpeGossip
ARBANA NDODHET ME PUSHIME/ Xhemi befason me komentin: Më mungon me gjithë…

ARBANA NDODHET ME PUSHIME/ Xhemi befason me komentin: Më mungon me gjithë…

Xhemi dhe Arbana janë dy modertoret shumë të dashura për publikun. Jo vetëm kolege por ato prej vitesh kanë një miqësi të ngushtë dhe këtë na e tregojn shpesh në Instagram.

Vajzat nuk ngurojnë të publikoje3n foto të cilat kthehen në qendër të vëmendjes , gjithashtu moderatoret i komentojn njëra tjetrës shkrime qesharake.

Arbana pasi mbaroi emisionin u largua për disa ditë pushime ku ka publikuar  foto të ndryshme, ditën e sotme ajo ka postuar  një fotografi ku shfaqet e qeshur dhe me një kapele.

Mesa duket largimi i Arbanës po i mungon Xhemi e cila ja shprehu publikisht duke e shoqëruar edhe me një batutë.

“Miss uuuu me gjithe kapele” : ishte komenti i Xhemit por dhe Arbana nuk ja ka përtuar me përgjigjen

“Me u anku dhe ne tajlande per kapele ty te kam pa”.

AlpeNews.al