Enca do t’ju lë gojë hapur: Kështu si do duket në klipin e ri nuk e keni parë kurrë – AlpeGossip
Enca do t’ju lë gojë hapur: Kështu si do duket në klipin e ri nuk e keni parë kurrë

Enca do t’ju lë gojë hapur: Kështu si do duket në klipin e ri nuk e keni parë kurrë

Këngëtarja bombastike është vesghur në të zeza dhe kjo pamje do të jetë pjesë e këngës më të re ‘Dua’.

Ajo është veshur si një ‘vejushë’ e gjitha në të zeza.

Pas djalit sexy që do të jetë pjesë e klipit, kjo pamje e saj është befasuese.

Krah fotos Enca shkruan se klipi publikohet në muajin mars.