Ja 10 mënyra IDEALE për të veshur pantallonat e shkurtra këtë verë dhe të ngjani stil (FOTO) – AlpeGossip
Ja 10 mënyra IDEALE për të veshur pantallonat e shkurtra këtë verë dhe të ngjani stil (FOTO)

Ja 10 mënyra IDEALE për të veshur pantallonat e shkurtra këtë verë dhe të ngjani stil (FOTO)

Me ardhjen e sezonit të verës të gjithë i kemi kthyer sytë nga pantallonat e shkurtra, të cilat janë të preferuarat e gjithsecilit prej nesh gjatë kësaj stine. Mund të kemi një numër të madh pantallonash të shkurta në gardërobën tonë, por që të gjithë kemi problemin e si t’i kombinojmë ato që të dukemi sa më “fashion”.

Mendojmë se tashmë është koha që duhet të filloni të eksperimentoni. Ne ju sugjerojmë 10 mënyra se si t’i kombinoni pantallonat tuaja të shkurta dhe të dukeni plot stil në çdo moment.

1-Me një një bluzë super voluminoze

2-Në formë kostumi

3-Pastel kokë e këmbë

4-Me një këmishë të lidhur mbi streçet e çiklistëve

5-Me çizme të shkurtra dhe këmishë me motive

6-Me një xhaketë neutrale dhe çantë kashte

7-Me një këmishë të gjatë dhe këpucë me takë të ulët

8-Me të zeza kokë e këmbë dhe aksesorë shumëngjyrësh

9-Pantallona të lirshme me një këmishë të koordinuar

10-Me geta të holla dhe këmishë mashkullore