NËNË PËR HERË TË PARË/ Orinda Huta tregon pa komplekse trupin e saj pas lindjes (FOTOT) – AlpeGossip
NËNË PËR HERË TË PARË/ Orinda Huta tregon pa komplekse trupin e saj pas lindjes (FOTOT)

NËNË PËR HERË TË PARË/ Orinda Huta tregon pa komplekse trupin e saj pas lindjes (FOTOT)

Çifti shumë i dashur për publikun, Turi dhe Orinda u bënë prindër për herë të parë me datë 15 Korrik. Moderatorja solli në jetë një vajzë, të cilës i vendosën emrin Atara, që do të thotë kurorë dhe e bekuar.

Pas lindjes së saj, Orinda është treguar shumë aktive në rrjete sociale. Së fundmi, ajo ka publikuar një video pa komplekse në rrjete sociale, ku tregon se ende i ka mbetur pak bark.

“Akoma aty është barku”, shprehet Orinda në video.