“ËSHTË SHKËPUTUR NGA KIARA”/ Kristi bisedon me banorët për Luizin: Ditët e fundit… – AlpeGossip
“ËSHTË SHKËPUTUR NGA KIARA”/ Kristi bisedon me banorët për Luizin: Ditët e fundit…

“ËSHTË SHKËPUTUR NGA KIARA”/ Kristi bisedon me banorët për Luizin: Ditët e fundit…

Kristi, Olta dhe Armaldo biseduan për marrëdhënien e ditëve të fundit, mes Kiarës dhe Luizit.

Sipas Kristit, Kiara është shkëptur nga Luizi dhe kjo gjë është vënë re ditët e fundit, kur Keisi u bë pjesë e shtëpisë.

Ai dhe Olta mendojnë se Kiara është bërë xheloze për mënyrën sesi Luizi është sjellë këto ditë me Keisit.

Por, Maestro mendon ndryshe. Ai tha se nuk ka lidhje fare xhelozia, pasi nuk mundet që një njeri të bëhet xheloz kaq shpejt, kur ajo vetëm një ditë kishte që kishte hyrë në shtëpi.

Armaldo tha se e gjitha ka qenë për lojë dhe për të aktivizuar Keisin në shtëpi. Sipas tij, ata ja arritën qëllimit, pasi Keisi u përmend në “Prime”.