PSE E ZGJAT VETEN ME PHOTOSHOP KOT? Alketa Vejsiu i mbyll gojën komentuesit në mënyrën më epike – AlpeGossip
PSE E ZGJAT VETEN ME PHOTOSHOP KOT? Alketa Vejsiu i mbyll gojën komentuesit në mënyrën më epike

PSE E ZGJAT VETEN ME PHOTOSHOP KOT? Alketa Vejsiu i mbyll gojën komentuesit në mënyrën më epike

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu siç edhe ju mund ta keni vënë re, herë pas here krijon interaktivitet me ndjekësit në llogarinë e saj në Instagram duke iu përgjigjur komenteve pozitive apo negative të tyre.

Së fundmi Alketa ka publikuar një foto mjaft të veçantë nga bregdeti e cila ka marrë shumë pëlqime dhe komente.

Mirëpo një koment i cili na tërhoqi vëmendjen ishte ai i bërë nga një ndjekës që vinte në pikëpyetje gjatësinë e moderatores, duke shkruar: “S’e kuptoj pse e zgjat veten me photoshop kot, sepse të kam parë dhe live dhe s’je ndonjë 2-metroshe…as e shkurtër nuk je, por që dhe kaq sa i bën fotot jo e jo!”

Alketa nuk ka hezituar aspak t’i kthejë një përgjigje përmes së cilës ia ka mbyllur gojën në mënyrën më epike të mundshme: “Do t’i shkurtoj herës tjetër. Do dal pa këmbë fare në foto. Në jetë s’kam ç’ti bëj. I kam 172 cm nga natyra, dhe 182 me taka!”