SOT ËSHTË NJË YLL/ Nevina Shtylla na tregon se si dukej para se të ishte e famshme – AlpeGossip
SOT ËSHTË NJË YLL/ Nevina Shtylla na tregon se si dukej para se të ishte e famshme

SOT ËSHTË NJË YLL/ Nevina Shtylla na tregon se si dukej para se të ishte e famshme

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Nevina Shtylla, ka dhënë së fundmi një intervistë për revistën “Who”. Ajo ka treguar detaje rreth vetes që ne nuk i dinim, për jetën profesionale dhe atë private.

Sot është një ndër vajzat më të bukura, e cila bie në sy me thjeshtësinë e saj, por e dinit që dikur Nevinën e ngatërronin me çun? Këtë e ka zbuluar vetë moderatorja.

Ajo ka treguar se nuk ka qenë një fëmijë simpatik dhe se të gjithë mendonin se ishte djalë. “Në moshë më të hershme nuk kam qenë aspak një fëmijë simpatik. Përkundrazi, mami më ka thënë dikur se mi ka shpuar veshët për të vënë vëth që kur isha 3 vjeç sepse kur e ndalonin në rrugë e pyesnin gjithnjë: Si i ke çunat?”, ka treguar Nevina.