”TRENDI ALL BLACK”/ VIP-et shqiptare ju tregojnë si të dukeni ”CLASSY” çdo moment të ditës (FOTO) – AlpeGossip
”TRENDI ALL BLACK”/ VIP-et shqiptare ju tregojnë si të dukeni ”CLASSY” çdo moment të ditës (FOTO)

”TRENDI ALL BLACK”/ VIP-et shqiptare ju tregojnë si të dukeni ”CLASSY” çdo moment të ditës (FOTO)

Vitet kalojnë dhe moda ndryshon por një kombinim mbetet gjithnjë aty. Veshja e gjitha me të zeza.

E lehtë për tu kombinuar dhe e përshtatshme për tu veshur në çdo moment të ditës për çdo rast, kombinimi ”All Black” është një nga të preferuarit e shumë personazheve të njohur dhe jo vetëm.

Ndryshe nga ngjyrat e tjera, e zeza ka fuqinë të shfaqë në të njejën kohë elegancë dhe “egërs”i. Kështuqë duke u veshur e gjitha me të zeza mund të dukesh e sofistikuar dhe  tepër moderne pa u përpjekur shumë.

Gjithsesi, ngjyra e zezë mund të të mërzitet nëse gjithmonë e kombinon vetëm në një mënyrë. Në mënyrë që të siguroheni se do të dukeni trendi dhe gjithnjë bukur ne do t’ju tregojmë disa foto të VIP-eve tona nga të cilat mund të inspiroheni për mënyra të ndryshme se si mund të shkëlqeni me një veshje ”All Black”. /AlpeGossip.al

Sara Hoxha

Marina Vjollca

Jonida Vokshi

Ilda Bejleri

Dua Lipa

Bieta Sulo

Beatrix Ramosaj

Jona Spahiu

Rudina Magjistari

Ronela Hajati

Arbana Osmani

Jonida Maliqi

Dafina Zeqiri

Lori Hoxha

Alketa Vejsiu

Loredana

Xhensila Myrtezaj

Nora Istrefi