Oriola Marashi harron pozat seksi! Modelja zbulon DETAJIN që na bëri krenarë për të (FOTO) – AlpeGossip
Oriola Marashi harron pozat seksi! Modelja zbulon DETAJIN që na bëri krenarë për të (FOTO)

Oriola Marashi harron pozat seksi! Modelja zbulon DETAJIN që na bëri krenarë për të (FOTO)

Oriola Marashi është një ndër modelet më të suksesshme shqiptare, e cila pritet të bëhet shumë shpejt pjesë e tregut muzikor shqiptar pas bashkëpunimit me grupin “OTR”.

Ajo ka nisur pushimet buzë detit dhe çdo ditë ndez temperaturat në “Instagram” me fotot e saj me bikini, ku espozon linjat e saj perfekte.

Mirëpo sot, ajo ka publikuar një foto ku shfaqet me flokët e lagur teksa është e veshur me rroba banje. Modelja ka kombinuar disa aksesorë me bikinit dhe një ndër to është edhe kjo varse e veçantë.

Oriola mban në qafë një varëse me hartën e Shqipërisë, ku tregon edhe njëherë se është krenare për origjinën e saj. Nuk e dimë nëse kjo është një zgjedhje e Oriolës, apo dhuratë nga miqtë apo familjarët e saj.