Nuk dini ku të lini kuletën kur shkoni për t’u larë në det? Ermal Mamaqi sapo dha një IDE brilante – AlpeGossip
Nuk dini ku të lini kuletën kur shkoni për t’u larë në det? Ermal Mamaqi sapo dha një IDE brilante

Nuk dini ku të lini kuletën kur shkoni për t’u larë në det? Ermal Mamaqi sapo dha një IDE brilante

Në stinën e ngrohtë të verës, plazhi është destinacioni kryesor i njerëzve. Por ndodh që çiftet apo familjarët të “bien në hall” kur është fjala se kujt duhet t’ia besojnë kuletën apo gjërat e rëndësishme kur të hyrë për t’u larë në det.

Për këtë ju vjen në ndihmë moderatori i njohur Ermal Mamai, i cili ka një ide interesante. Në profilin e tij në “Instagram”, Mamaqi ka postuar një foto ku sugjeron se portofolin me para mund ta mbështjellin në një pampers të pastër dhe ta mbështjellin në cep të shezllonit si të përdorur.

“Fute kuletën ketu dhe ik i qetë të lahesh në det”, shkruan Mamaqi, një koment që ka ngjallur shumë reagime e të qeshura te ndjekësit e tij.