“TI KE BËRË GJOKSIN DHE…”/ Rike Roci nxehet keq me fansen dhe nuk ia përton: Plasi sytë… – AlpeGossip
“TI KE BËRË GJOKSIN DHE…”/ Rike Roci nxehet keq me fansen dhe nuk ia përton: Plasi sytë…

“TI KE BËRË GJOKSIN DHE…”/ Rike Roci nxehet keq me fansen dhe nuk ia përton: Plasi sytë…

Rike Roçi është një nga femrat më të bukura të showbiz-it dhe gjithmonë tërheq vëmendje me fotot që publikon në rrjete sociale.

Rike u bë e njohur nga pjesëmarrja në “Big Brother Albania”  dhe është shumë aktive në iNSTAGRAM.

Së fundmi ajo është bërë pjesë e lojës “pyetje dhe përgjigje” ku një fans i ka bërë një pyetje pikante.

“Hë mi se dhe ti e bërë je. Ke bërë hundën, gjoksin” dhe Rikja nuk ka nguruar ti japi një përgjigje publikisht: Ja mi shoqe e dashur në mëngjes kjo foto, çfarë sheh të bërë ti këtu? Apo jeni mësuar duke parë që janë të gjithë të bëra dhe nuk ju besohet më kush është natyrale vërtetë… nuk kam asgjë të bërë unë