AKSESORI I VITEVE 90/ Lori Hoxha është e fiksuar pas këtyre kapeleve më "Must" të sezonit (FOTO) - AlpeGossip
AKSESORI I VITEVE 90/ Lori Hoxha është e fiksuar pas këtyre kapeleve më “Must” të sezonit (FOTO)

AKSESORI I VITEVE 90/ Lori Hoxha është e fiksuar pas këtyre kapeleve më “Must” të sezonit (FOTO)

Kapelet është aksesori të cilat do ta bëjë veshjen tuaj më “cool” dhe më fashion. Tendenca e cila nuk harrohet kurrë  është stili i viteve 90,i  cili  do të rikthehet sërish  nën kombinimin e përkryer të ndërthurjes të së vjetrës me modernen.

Mirëpo Lori Hoxha dallohet për stilin e  saj unik  dhe sigurisht kapelet janë një nga të preferuarat e saja.Gjatë sezonit të verës kapelet kthehen në aksesorin më must dhe më të rëndësishëm për femrat.

Nëse jeni akoma në dilm se çfarë modeli kapele të zgjidhni Lori ju tregon modelin  më “in” të momentit.

AlpeNews.al