“NUK KAM ÇFARË T’I THEM…”/ Dalina Buzi flet për marrdhënien e saj me Elvana Gjatën! – AlpeGossip
“NUK KAM ÇFARË T’I THEM…”/ Dalina Buzi flet për marrdhënien e saj me Elvana Gjatën!

“NUK KAM ÇFARË T’I THEM…”/ Dalina Buzi flet për marrdhënien e saj me Elvana Gjatën!

“Më lër të flas” është një nga programet më të ndjekura të momentit, ku tashmë ka nisur dhe sezonin e dytë me po të njëjtët moderator Romeo dhe Donald Veshaj.

Dalina Buzi, e cila së fundmi është në qendër të debateve në spektaklin Dancing With the Stars, ka sqaruar qëndrimin dhe të vërtetën e saj sonte në “Më lër të flas”

Dalina sqaroi marrëdhënien e saj me këngëtaren Elvana Gjata, ku mohoi ccdo krisje të mundshme mes tyre.

“Me Elvanën gjithçka në rregull është. Marrëdhënia ime me Elvanën ka nisur në 2009. Ka qenë një marrëdhënie që e kemi ndërtuar bashkë, pa ndërhyrjen e askujt. Kemi bërë projekte bashkë, domethënë janë shumë. Në këtë marrëdhënie, njerëzit që janë futur në marrëdhënien tonë janë njerëz që ne kemi punuar. Nuk kam çfarë t’i them Elvanës, as ajo mua, sepse ky person apo tjetra që është konkurrente nuk janë përmendur kurrë në marrëdhënien tonë. S’kam si ti them gocës së huaj”