Recetë e veçantë! Kek të kripur me ullinj, domate të thara dhe djathë të bardhë (VIDEO) – AlpeGossip
Recetë e veçantë! Kek të kripur me ullinj, domate të thara dhe djathë të bardhë (VIDEO)

Recetë e veçantë! Kek të kripur me ullinj, domate të thara dhe djathë të bardhë (VIDEO)

Kamela, që vjen nga blogu: “Unë gatuaj një botë me receta”, vjen sot me një recetë tepër të veçantë për të gjitha amvisat e Revistës Shije. Bëhet fjalë për një kek të kripur me ullinj, domate të thara dhe djathë të bardhë.