KEJVINA I FUTET NË SHTRAT KRISTIT GJATË NATËS/ Por i shkon dëm mundimi: Nuk ia vlen ky, të thashë! – AlpeGossip
KEJVINA I FUTET NË SHTRAT KRISTIT GJATË NATËS/ Por i shkon dëm mundimi: Nuk ia vlen ky, të thashë!

KEJVINA I FUTET NË SHTRAT KRISTIT GJATË NATËS/ Por i shkon dëm mundimi: Nuk ia vlen ky, të thashë!

Modelja Kejvina Kthella ka shkaktuar humor me veprimin e saj brenda shtëpisë së BBV2 kur i ka hyrë në shtrat gjatë natës Kristit.

Me vetëdije për të bërë shaka ajo futet në shtratin e Kristit teksa ai fle dhe në momentin që ai trembet e zgjohet, ajo thotë “më fal se paskam ngatërruar shtrat, nuk është shtrati im”.

Teksa drejtohet nga dhoma dhe thotë më pas “s’ja vlen ky moj të thashë”. Mesa duket Kejvina kishte bere plan per te trembur Kristin dhe per te shkaktuar nje tjeter reagim nga ai qe mori.